Titulní strana

13.8 2009

Magazín J.P. (Příprava,Pohár)

Vítám vás u letos prvního vidání J.P. s ohledem i na přípravné utkání. Jelikož Milotičští Sharks minulý týden vypadly z poháru, měly tento týden možnost si trochu odlehčit od mistrovských zápasů. Soupeř kterého si Johnny vybral nepřijel z daleka, byl to totiž Milotický trpaslík 1.FC Milotice! Zápas se vyvíjel v duchu Sharks, ikdyž 1.FC měly pár šancí v první půly Johnnyho kluci na ně vždy odpověděly a soupeře přehrávaly. Druhá půle se nesla v podobném stylu jako první, ale přišel šok! Běžela 61.minuta když Kubát po rohovém kopu střelou skoroval a poslal hosty do vedení. Naštěstí to ´´žraloky´´ nabudilo a donutilo k proměnování šancí. Jako první se role ujal mladičký středopolař Buršík a krásnou střelou z voleje vyrovnal. O 10 minut pozdějí byl obrat dokonán. Popelka obešel u postraní čáry jedno z obránců a krásným obloučkem překvapil brankáře. Tento talentovaný útočník odehrál všech pět zápasů a vztřelil dvě branky i podle toho je vidět, že na něj Johnny sází. V 80.minutě ještě zahrozily hosté když byl blízko vyrovnání Minár, ale hlavou orazítkoval jen brankovou konstrukci. Do konce už si domácí výsledek pohlídaly a v klidu dokráčely k vítěztví.
Milotické Agro vyjelo na půdu silného FKS Allianz Preziden. Zápas byl velmi vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Jako první se prosadil Milotický střelec Patt, když hlavou poslal míč do sitě. Ovšem Pitrs se neradoval dlouho o pouhé dvě minuty se začínalo zas od znovu, hlavou vyrovnal Karnas. Ve druhém poločase, konkrétně v 61.minutě byl obrat domácích dokonán a starý známý Karnas opět zaúřadoval. Allianz držely postup dlouho, ale Kuchař krásnou střelou šest minut do koce vyrovnal na 2:2. Zápas tedy dospěl do prodloužení a nakonec i do penaltového roztřelu. V něm měly více štěstí domácí a tak i druhý tým z Milotic v pohárovém kolotoči končí.
Snad zas za rok pánové

10.8.2009

Magazín J.P. (Liga)

Do Milotic zavítal s týmem SK Hanovice i čtyřligový fotbal a tak se od zápasu čekala velká kvalita a parádní podívaná. Kluci v žádném směru nezklamaly a zahrály, tak jak je to Johnny učí. V první velké šanci utkání se ocitl hostující Mucha ale jeho ránu zastavilo břevno. Naopak když se v šanci ocitl Čihák, tak se síť už rozvlnila a potěšila všechny domácí příznivce. Srovnání se mohlo zrodit o pár minut později kdy už byl překonaný golman domácích, ale střela minula prázdnou branku. Opět se potvrdilo nedáš, dostaneš! V 39.minutě skoroval Štika. Fanoušky ovládla euforie a začaly skandovat střelcovo jméno. Pouze o tři minuty později se Johnny radoval s chlapci potřetí díky golu Trojcáka. Při odchodu do kabin byl vidět na tváři všech hráčů úsměv, ale Johnny Johnson zůstaval mírně zasmuřilý. Věděl že před týmem je ještě hodně práce k vítěznému konci. Druhá půle začala znovu nevyužitou šancí hostů a i tohle zdřejmě rozhodlo o výsledku. Od té doby jako by už ani jakoby nechtěly vyhrát, jen aby si neodvezly debakl. Přání jim nesplnil svým druhým golem v zápase Štika. Po tomhle golu Johnny už úsměv neskrýval a s nadšením tleskal svým svěřencům, ktěří i ve čtvrté lize dokázaly vyhrát rozdílem třídy.
Pitrs se svými chlapci odjel na tým FC Banik Hustenovicea doufal v zisk všech bodů. Náladu mu pokazil po půl hodině hry Lagus, když dostal domácí do vedení. Agro se celý počas trápilo a prakticky si nevytořilo kloudnou šanci. Do druhé poloviny Milky nastupily stím, že musejí dát co nejdříve branku a podle toho i vypdal obraz hry. To co se mělo se povedlo už v 51.minutě, když hlavou skoroval Hanzl a vyrovnal. Toto bylo to poslední co jsme od Miločáků viděly. Začaly chodit, nechávaly soupěřa at si dělá co chce. Jen díky velké dávce štěstí držely remízu, zvláště když soupeř trefil břevno a následně i tyč Mulerovy branky. Zápas tedy skončil remízou, ale fanoušci se hrou nebyly moc spokojení. Doufejme že se to co nejdříve zlepší.

6.8.2009

Magazín J.P. (Pohár)

Vítejte u dalšího pohárového vydání J.P. Johnny svuj tým vedl proti silnému soupeři Anzi Machackala. Zápas byl vyrovnaný, ale chlapcům se nedařily proměnovat šance. Domácí se svých šancí naopak chopily a už ve 28.minutě skorovaly na 2:0. Zápas byl i nadále velmi vyrovnaný a po šancích na obou stranách přišel u konce další šok v podobě golu na 3:0. Sharks se tedy s pohárem loučí ale výkonem nesklamaly a odcházely za potlesku svých fans, kteří i do venkovního prostředí vyjely v hojném počtu.
Agro přijelo na stadion kterému vládne FC MB Eagles. Zápas začal velmi dobře kdy se po čvtr hodině hry prosadil Kuchař. Bohžel o 5minut později bylo vyrovnáno a začínalo se od znovu. Pitrsovi kluci se už do konce poločasu prakticky nehnuly ze soupeřovi poloviny, ale bez branek. Druhá půle se hrála ve stejném tempu. Ujala se až šance z 90.minuty kdy v pokutovém území upadl Patt. Kuchař se k penaltě postavil a nekompromisně rozvlnil sít. Agro tedy postupuje do dalších boju.

Nezapomente v pondělý u Ligového vydání J.P.

2.8.2009

Zdravíčko je to magazín J.P. s prvním odehraným kolem. Milotičští Shraks se představily poprvé po návratu do čvrté ligy. Svůj zápas sehrály na hřišti silného soupeře Villarrealu CF. Od začátku bylo jasné jakým směrem se bude zápas vyvíje. Už ve druhé minutě skoroval domácí Babák a o devět minut později to už bylo 2:0 po golu Batka. Tato branka byla jakýsi budíček pro Sharks a v 15.minutě korigoval Trojcák. Ikdyž Johnny svoje kluky hecoval, tak přišla další rána. Na začátku druhé půle zdřejmě rozhodl zápas Lejsek a stanovil na konečných 3:1. Sharks tedy první kolo moc nevyšlo, ale musíme kluky povzbudit a vyhecovat je ke stále lepší výsledkům.
Agro odehrálo svůj zápas na svém stadionu kam přijel tým Nemehla.29. Zápas rozhodla první půlka. Už na jejím začátku dostal Pitrse do nepříjemné situace Vojáček svým golem na 0:1. Chvíli se nic nedělo jen pár šancí na obou stranách, ale ujala se až akce z 28.minuty kterou zakončil Netolický a vyrovnal na 1:1. O pět minut později se Milotice radovaly podruhé kdy dal gol Konejš a otočil na 2:1. Ve druhém poločase se Agro dostávalo pod tlak a běmem 45 minut se prakticky nedostaly na dostřel branky. Naštěstí to kluci ubránily a tak si zajistily první tři body.
Před namí jsou pohárové zápasy, další silní soupeři a snad i kvalitní fotbal.

31.7.2009

Je tady nová sezona. A stejně jako každá začíná pohárem. Oba Milocké kluby odehrály souboje o postup na domácí půdě. Ted už čtyřligový Sharks (Nebojte nespletl sem se Chelsea změnila svuj název na FC Sharks Milotice) přivítal FC Vodo Topo. V úvodu uklidnil milocké fanoušky Strzelecki, ale dlouho se z vedení neradovaly. O chvíli později totiž vyrovnal Hampl. Asi šest minut ke konci poločasu se ukázalo proč Sharks investovalo peníze do Hilary Gawerskiho ten se totiž prosadil a uzavřel tak skore první půle. Ve druhém poločase už Johnny a jeho kluci nepřipustili žádné spekulace a díky golum Trojcáka a Popelky zvítězily nakonec 4:1 a pohlídaly jsi tak postup do dalšího kola.
Na Agro Park přijel tým Slovacko UH a předvedlo velmi vyrovnanou partii, ikdyž byly domácí favoriti nečekaně se při zápase nadřely. První půle sice Pitrsovi vyšla kdy jeho kluci už vedli 2:0 po brankách Konejša s Hanzlem. Slovacko se nevzdalo a zabojovalo, ale výsledkem bylo pouhé Bukačovo snížní na 1:2 spohledu hostů.
Oběma Milockým klubům tedy gratulujeme k vítěství a přejeme jim aby dokráčely v poháru co nejdále.

24.7.2009

Přinášíme vám slibovaný rozhovor s novou poslilou klubu Hilary Gawerskim

Proč jste přestoupil právě do Milotského klubu?

Na začátek bych chtěl upozornit,že neumím moc dobře česky tak odmene nečekejte v tomto rozhovoru zázraky .Vybral jsem si právě tento klub protože bych si velice rád zahrál v České republice a 4.liga mě opravdu velice lákala,Johnny Johnson poslal velice slušnou nabídku mému ted´už bývalému klubu a já sem nemohl odmítnout.

Jak vás vaši nový spoluhráči přivítaly do nového angažmá?

Velice mile,jak jsem již slyšel tento tým je velice přátelský a ukázalo se to hned v prvních minutách kdy jsem přijel,hráči mě pozvaly na večeři a pěkně jsme si ´´popovídaly´´ naštěstí je tu hodně poláků,kteří umí hodně dobře česky tak doufejme,že s komunikací nebude problém.

Dnes váš tým čeká těžký zápas v přátelské lize myslíte,že budete v základní sestavě?

Tak to si netroufám tipovat ale samozřejmě jsi to přeji

Jak myslíte,že dopadne dnešní špíl.

Samozřejmě vyhrajeme .

Děkuji za rozhovor.

Není zač,zas někdy příště.

(Aby jsme to uvedly na pravou míru Hilaryho čeština byla tak špatná,že jsme musely polovinu rozhovoru překládat z polštiny do češtiny.)

23.2.2009

Hilary Gawerski dnes přestoupil do klubu FC Chelsea Milotice

Johnny Johnson dnes ve večerních hodinách přivítal novou poslilu klubu Hilary Gawerskiho.Tento velice talentovaný útočník podepsal smlouvu s platem 38 450 Kč.FC Chelsea Milotice za nej zaplatila 13 000 000 Kč a očekává od něj samozřejmě goly,co na to říká manažer klubu Johnny Johnson si můžete přečíst právě zde.
Hilaryho jsem měl výhlédlého už před pár týdny ale přestup se povedl až dnes,jsem za to hrozně rád protože je velice talentovaný a jeho 28 vstřelených branek v 29 zápasech je uctihodných a doufám,že jeho střelecká forma bude pokračovat i nadále a pomůže nám udělat dobrý dojem ve 4.lize.Více nemám co bych vám k tomu řekl.
Tolik výpověd´Johnnyho Johnsona,v dalších hodinách vám přineseme rozhovor i se samotným aktérem přestupu Hilary Gawerskim

22.7.2009

Magazín J.P. (Příprava)

Dnes se v Miloticích nehrál ani jeden zápas. Oba naše týmy odcestovaly předvádět svoji hru na cizí stadiony. Manager Johnny Johnson dokonce se svojí Chelsey až za hranice do Slovenska. Tam se utkal z druholigovým klubem FC Krupka Stars a předvedly velmi simpatický a pohledný výkon. Na zápas se přišlo podívat 12.065 diváků. Chelsea jistě nasklamala fanoušky, když po golu Marka z deváté minuty prohrála 1:0. Všichni se dobře bavily a už se těšíme na další zápasy kdy podpoříme MILOTICE.
Agro s Pitrsem se nevydalo tak daleko, zůstaly ve své vlasti. Jely na stadion taktéž druholigového týmu 1.SKC Starnov. I na tomhle zápase vystoupala návštěvnost přes 10.000. Agro od první minuty prohrávalo a minutu před koncem ještě inkasovalo podruhé z penalty, ale chlapci zabojovaly a během tří minut dokázaly Netolický s Lepešků srovnat krok. Když ale ve stodvanácté Metelka dal na 3:2 pro Starnov, už Agro odpověd nenašlo.
Dnešek sice výhru nepřinesl, ale zato si oba kluby skusily jak se hraje ve druhé lize a doufejme že to pro všechny naše Miltocké kluky byla dobrá skušenost jistě i pro Johnnyho s Pitrsem.
SPORTU ZDAR, MILKÁM ZVLÁŠT

Michael Dortmunder na odchodě?

Michael Dortmunder pravděpodobně opouští Milotskou Chelsey.Po rozhovoru s Johnnym Johnsonem nám bylo zděleno,že s Michaelem už nepočítá.Nezapadá do mého výběru pro novou sezonu.Tohle jsme od Johnnyho slyšely po dnešním rozhovoru.
Tak už se můžeme jenom nechat překvapit jak to nakonec s Michaelem Dortmunderem dopadne,ale vypadáto že tenhle skušený Němec se v nové sezoně v Milotském dresu neoběví

FC Chelsea Milotice se zajímá o forwarda Rui Rellerta

Johnny Johnson prozradil,že se velmi zajímá o tohoto Španělského útočníka a rád by ho přivítal do svého týmu jako novou posilu.
Po tom co Chelsey opustil Hiacynt Filip tak manažer týmu Johnson marně hledá druhého útočníka k Izidoru Trojcákovi.Johnny prozradil,že jednání jsou v plném proudu a do konce týdne by mělo být rozhodnuto jestli se přestup podaří nebo ne.
Tak uvidíme jak to nakonec dopadne,můžeme si jenom přát ,že Johnny Johnson zlanaří tohoto třiadvacetiletého útočníka do svého klubu.

20.7.2009

Magazín J.P. (liga)

Vítám vás u dalšího vydání J.P.. Za polsední týden se toho událo hodně, hlavní událostí je postup Milotické Chelsey do 4. ligy. Trener Johnny Johnson si to navíc užil se svým týmem a vlastním hřišti a s vlastími fanoušky. Na zápas přišel plný stadion a nachystal krásnou atmosféru pro postup. Tým FK Nejdek neměl prakticky žádnou šanci a byl převálcován 3:0 po brankách Spalovského,Trojcáka a Stefanskiho. Musíme poblahopřát Johnnymu i celému realizačnímu týmu a samozdřejmě hráčům, at´ se jim ve 4.lize daří a at´ se na jejich hru dá stále dívat.
Agro jelo na stadion TJ Baniku Mikulcice a předvedlo velmi vyrovnaný boj se štastným koncem pro Milotice. Dobře vyvíjet se to začalo po červené kartě Poulíčka a golu Kasprzyka. Soupeř dokázal vyrovnat, ale kluci se nezlomily a pod tlakem vstřelili druhou branku. Zakrzewski nasadil brankáři ´´housle´´ a rozhodl o výhře. O tom jestly postoupí i druhý celek z Milotic rozhodne poslední kolo, Agro totiž strácí na první místo pouze jeden jediný bod a tak to bude hodně zajímavé.

Magazín J.P. (příprava)

FC Chelsea Milotice vyjela na přípravu k silnému celku CHELSEA FC a šla vidět menší převaha. Po zápasu ve kterém padlo 6 branek se radoval manažer Kachna když jeho tým vyhrál 4:2, ale o ten výsledek ani nešlo hráči si zahrály přípravný zápas a užily skvělou atmosféru, když přišlo úctihodných 10.980 diváků. Všichni se určitě bavily a podpořily ´´B´´ tým k dobrému výkonu. Už zbývá jen dodat střelce Milotických branek. Tedy jednoho protože skoroval dvakrát Siwek, možná ho uvidíme i důležitějších utkání než bylo tohle. Hodně štěstí!!
Agro si domluvilo přípravu s SK Little Devils na nautrální půdě. Zápas skončil remízou 1:1. Když za Milotice střílel Outrata. A potom vyrovnal ve druhé půly Izdebski. I Agru přejeme hodně štestí a zveme na nový stadion tentokrát s kapacitou 40.000!!

6.7.2009

Magazín J.P.

Vítejte u prvního vidání magazínu J.P., který mapuje zápasy Milotické Chelsey a Milockého Agra. V 15.tém kole fotbalisté Chelsey očakávaly přijezd Demencia Mortalis. Fanoušci byly napjatí a na úplně vyprodaném Stemford Milotice vládla skvělá fotbalové atmosféra. Ale bohužel pár minut před zahájením vstoupil na hřiště Johnny Johnson a oznámil, že soupeř se bohužel nedostavil a tak naši kluci vyhrály kontumačně 3:0. V tu chvíly všichni fans utkvěly svuj zrak na obrazovku kde sledovaly zápas Agra. Chelsey díky tomuto vítěztví je na první příčce!!! A připsala si už 13.tý zápas bez porážky!!! Ano je to tak manager Johnny Johnson sice prohrál první dvě kola, ale od té doby jede bez porážky. Na první místo v lize je obrovský tlak, ale všichni doufáme že to Milotská Chelsea udrží a vybojuje postup do IV.ligy. At tam ukáže že se i v Miloticích hraje kvalitní fotbal.
Na Agro Park přijely SZD Synove venkova. Zápas byl od začátku trošku nervozní, ale hrálo se v poklidné duchu. Soupeř už je zřejmě jasným sestupujícím, tak cestu na stadion našlo jen 31.918 diváku což je méně než obvykle. Do vedení Agro dostal nejlepší střelec naší ligy Patt a svým 11.tým golem v sezoně trochu kluky uklidnil. Ve druhé půly se nepřipustily žadné komplikace a naopak přišlo navíšení náskoku díky golum Zakrzewskiho a Kuchaře, tak zápas skončil za stavu 3:0. U konce zápasu přišla perlička pro diváky. Ondřej Mikolda je u týmu už 3. sezonu a v 88.minutě nastupil ke svéhu historicky první zápasu v životě. Na jedničku v týmu nemá ani náhodou,ale kdyby se některý z brankářů zranily, tak by se posunul alspon na střídačku. Až do tohohle zápasu, Mikolda sice odchytal jen pár minut, ale v kolonce zápasy už nebude nula, ale jednička a možná se to číslo bude ještě zvětšovat.
Nezbývá než všem klukům z Chelsey a z Agra poděkovat za příjemnou neděly a za 6 bodů, které zůstaly doma. Děkujem

Tímto chci i poděkovat všem čtenářům prvního vidání magazínu J.P.!!!!
(autor:Pitrs)